[parallax_row direction=”up” speed=”0.2″ opacity=”100″ enable_mobile=”” image=”2249″]

O FIRMIE:


Zapraszamy do naszej nowo otwartej restauracji mieszczącej się w Myślenicach

Grill Bar Spontiusz

Nasi kucharze serwują tu dania z różnych zakątków świata, z zachowaniem najwyższej jakości przyrządzanych potraw. W miłej atmosferze i klimatycznym wnętrzu możecie Państwo spędzić wyjątkowe chwile podczas delektowaniu się wyjątkowymi daniami z karty. W naszym menu można znaleźć  dania Fit oraz dania bezglutenowe przygotowywane z najlepszych produktów  znanych na rynku firm produkujących dania bez glutenu.Zajmujemy się cateringiem okazjonalnym dla firm i osób prywatnych.

Równocześnie w kilku miejscach prowadzimy restauracje cieszące się bardzo dużym powodzeniem czego przykładem jest liczba odwiedzających nas gości.

mapasymbolNasza restauracja jest dobrym miejscem na romantyczną kolacje we dwoje, spotkanie towarzyskie lub biznesowe. Nie mogliśmy zapomnieć o naszych najmłodszych dla których przygotowaliśmy specjalne menu z niespodzianką i kącikiem zabaw.Szczególne zapraszamy na weekendowe obiady rodzinne z możliwością rezerwacji stolików podczas których na deser serwujemy pyszne ciasto własnego wypieku z aromatyczna włoską kawą.Od poniedziałku do piątku mamy „Danie Dnia” z poza karty  w super cenie z możliwością dowozu na miejsce.ofirmie5

Nasi szefowie kuchni to wykwalifikowani kucharze którzy do wszystkiego podchodzą z wielka pasją i zaangażowaniem. Najwspanialszą nagroda dla nas są pozytywne opinie i zadowoleni goście wracający bardzo często do naszych restauracji.Naszym atutem jest doświadczenie, profesjonalizm, elastyczność.